چرا داشتن یک مدل عطر کافی نیست؟
18 شهریور 1402
کامکوات
کامکوات نوتی از خانواده سیتروس‌ها
30 شهریور 1402
نمایش همه

فرشته‌ها و سیب‌ها | عطر آنجل موگلر

فرشته‌ها و سیب‌ها | عطر آنجل موگلر

فرشته‌ها و سیب‌ها | عطر آنجل موگلر

وقتی درب بطری عطر آنجل موگلر باز می‌شود انگار درب یک باغ عظیم قدیمی باز می شود. باغی که انواع مختلف درختان سیب در آن رشد می کنند. بعضی از این سیب ها به رنگ زرد هستند، بسیار آبدار و شهدی مانند عسل دارند. برخی از آنها سبز هستند، ترد با عطری شبیه گل ها و بعضی هم قرمز براق می باشند، انگار مخصوصاً برای اغوای شما صورتی پوشیده‌اند. گونه هایشان آنقدر صورتی است که می خواهید محکم آنها را ببوسید دقیقا مثل گونه کودکی نو پا و خندان… این باغ بوی عسل و گل می دهد و مطمئنا بوی خوش سیب!
در آن باغ خانه ای قدیمی قرار دارد که پر است از روح سیب… مربای سیب در یک تابه مسی باز روی اجاق گاز در حال درست شدن است. یک پای سیب در فر پخته می شود و برخی از سیب های آب نباتی در آستانه پنجره خنک می شوند.
همه جا در اطراف شما سبدهای سیب قرار دارد. آنها نه خیلی ساده هستند و نه از طلا ساخته شده اند، اما در عین حال فوق العاده هستند. همگی پر از پیروزی های ناگهانی، شادی های غیر منتظره، مهربانی و سخاوت غیرقابل پیش بینی هستند. با گاز زدن به این سیبها ناگهان متوجه میشوید که یک کینه قدیمی مورد بخشش و فراموشی قرار می گیرد، یا می توان به رویایی فرو رفت که در آن هر مشکلی از بین می رود.

فرشته جدید موگلر چه بویی میدهد؟
فرشته جدید موگلر چه بویی میدهد؟

فرشته جدید موگلر چه بویی میدهد؟

بوی انواع مختلف سیب را می دهد که در کمال تعجب بسیار طبیعی است!
قبل از این فرشته جدید فقط یک عطر، بوی سیب طبیعی را داشت آن هم Lann-Ael بود که توسط Lostmarch طراحی وساخته شده بود. اما با این حال، این دو عطر شبیه به یکدیگر نیستند، فقط یک نت مشترک بسیار موفق سیب دارند.
در لن-آل، نت‌ها اسیدی تر و آرام تر است. آنجل اما سیب های شیرین تر را به خود اختصاص داده است رایحه آن نیز شدیدتر است. کسانی که تاکنون در اواخر ماه اوت وارد باغ سیبی شده اند که در اثر آفتاب گرم شده، مطمئناً عطر سیب را به خوبی می شناسند. به این سیب ها در عطر، مقداری نت‌های گلی اضافه شده است. اما نه گلهای پاییزی که تا حدی تلخ و غمناک هستند، بلکه گلهای سرخ و با طراوت به آنجل افزود شده است که رایحه گلابشان را سخاوتمندانه در هوا می‌پراکنند.
فرشته جدید همچنین بوی سیب پاستیل، پای سیب، کارامل و عسل می‌دهد. Patchouli (نعنا هندی) نیز در آن وجود دارد ، اما به اندازه رایحه شیرین آن نیست. رایحه دلپذیر گل-میوه ای به همراه یک سیب رسیده و آماده برداشت به عنوان اصلی ترین نت در Angel Eau de Toilette به مشام میرسد.

نت های عطر آنجل موگلر

نت های عطر آنجل موگلر

با وجود اینکه آنجل نسخه جدیدی از یک عطر قدیمی‌تر است اما در نسخه قدیمی آن برخی مرکبات، رایحه صابون، نت های آبی با حس بوی تمیزی وجود دارد، که در عطر جدید این بوها به مشام نمی‌رسند. پس در حقیقت آنجل ادو‌تویلت نسخه تازه‌ای از یک عطر کلاسیک نیست، بلکه رایحه‌ای دلپذیرتر و ظریف‌تر است. نسخه جدید و قدیمی این عطرها مثل دو برادرهستند که دارای یک پدر هستند اما از مادران مختلفی زاده شده‌اند، آنها می توانند کاملا یکسان باشند ولی یکی با موها و ابروهای تیره است و مغرور به نظر می رسد در حالی که دیگری بلوند با ویژگی های ملایم و منعطفی است. و قطعا مشخص است که هیچ کس هرگز یکی را با دیگری اشتباه نمی‌گیرد.

برادران آنجل تقریباً به همین شکل هستند و نمی توان آنها را با یکدیگر اشتباه کرد. یکی دارای بالهای آبی است، در حالی که برادر دیگر به رنگ صورتی است. یکی بوی شکلات ، پاپ کورن و آب نبات پنبه ای می دهد. دیگری بوی سیب، پاستیل و گل می دهد. آنچه که در هر دو آنها مشترک است کارامل و نعنا هندی و آن الگوی بویایی بسیار پیچیده است که به نوعی در سراسر آنجل با تغییرات موگلر تکرار می شود.
Angel Eau de Toilette فردی است آرام تر، ساکت‌تر، شخصی‌تر و منزوی‌تر از آنچه در ستاره آبی بزرگ Angel Eau De Parfum محصور شده است.
این عطرهای خوشگل و معطر همیشه چیزی کودکانه را در روح شما بیدار می کنند.
وقتی برای اولین بار عطر آنجل موگلر را می بویید مثل این است که کتاب مصور مورد علاقه کودکی خود را می‌خوانید. نوعی شیرینی دلپذیر و مهیج، دقیقا همان چیزی که مادر شما دوست داشت هنگام کودکی برای شما بخواند.

اطلاعات تکمیلی عطر آنجل موگلر
اطلاعات تکمیلی عطر آنجل موگلر

اطلاعات تکمیلی عطر آنجل موگلر

هرچند که برخی از افراد ممکن است از نسخه جدید لذت نبرند. اما آیا واقعاً عطرهایی وجود دارند که مورد پسند همه باشد؟
عطر آنجل موگلر بسیار با کیفیت ساخته شده است. با وجود شیرینی شدید رایحه لطیفی دارد. Eau de Toilette Angel به سختی حس بویایی کسی را اذیت خواهد کرد و در واقع اصلا تهاجمی نیست.
انتشار این فرشته نیز در پایان ماه اوت و آغاز پاییز است. دقیقا همان زمانی که سیب‌های مختلف در همه جا آماده‌ چیدن هستند ! بدین ترتیب از ادوتویلت آنجل در ماه نوامبر و پس از آن، در صبح های سرد ژانویه ، بیشترین استقبال خواهد شد …
مهمترین چیز برای این عطر خاص این است که با وضعیت درونی روح شما همسو می شود. Angel Eau de Toilette یکی از آن عطرهایی است که برای روح و روحیه بسیار مهم است. جلوه ظاهری آن شیرین و زیبا است. این عطر سیل عظیم هوای داخل یک باغ بزرگ سیب را به شما هدیه می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم